SPECIALISTA PRODEJE SE SLOVENŠTINOU - vhodné i pro absolventy

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-12-237781

Popis pozice

Hovoříte plynule slovensky, máte velmi dobré vyjadřovací schopnosti, zkušenosti z prodeje? Pokud ano a láká Tě práce, kde můžeš nastoupit ihned a být v denním kontaktu s klienty, tak neváhej a pošli nám své CV, obratem se ti ozveme!

Na pozici SPECIALISTY PRODEJE SE SLOVENŠTINOU Tě čeká:

  • telefonická a emailová komunikace s klíčovými zákazníky (slovenský trh)
  • evidence dat do databáze
  • vyjednávání o nabídkách
  • návrh optimálního řešení pro klienta
  • budování vztahového businessu se zákazníky

Nástup nejlépe IHNED

Pracoviště: Ostrava

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti
  • plynulá znalost slovenského jazyka je podmínkou
  • výhodou je zkušenost z call centra, z oblasti vztahového byznysu
  • orientace na zákazníka
  • samostatný a zodpovědný přístup
  • nástup co nejdříve

Benefity

  • stravenky
  • sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • kurzy osobního rozvoje
  • penzijní připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Administrativa | Ostatní | Operátor | Telesales | Týmová | Telesales