Propojení...

Specialista podpory uživatelů - Helpdesk

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Králová Lenka
Referenční číslo 2-10-244565

Popis pozice

Chcete zúročit své zkušenosti a znalosti nabyté ve škole či v předchozích zaměstnáních?
Vyznáte se v sítích? Víte co je router a switch?
Ovládáte OS Windows?
Umíte pracovat s Windows servery?
Baví vás pomáhat uživatelům a řešit zapeklité situace?

Tak máme pozici přímo pro Vás! :)

Požadavky

Benefity

  • Možnost občasné práce na HomeOffice
  • Možnost zapůjčení osobního vozu
  • Stravenky v hodnotě 105Kč
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost zapůjčení techniky (projektor, NB atd)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Technik | Specialista | Podpora | Windows | Sítě | Exchange | IS Support