Propojení...

Specialista podpory aplikací Unix/Windows!

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 45 000 - 60 000 CZK/m
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Králová Lenka
Referenční číslo 2-10-240693

Popis pozice

Hledáme specalistu podpory aplikací, který bude podporovat aplikace po celé světě.
Hledáme specialistu, který bude řešit incidenty různých obtížností.
Hledáme specialistu, který bude mít na starosti funkčnost aplikací a zajistí jejich funkčnost.

Requirements

Co musíte znát, umět a mít?
  • Zkušenosti s prací na Unix/Linuxových systémech
  • Znalost Windows platformy
  • Skriptování
  • Oracle DB
  • PL/SQL
  • Angličtinu pro komunikaci s anglicky hovořícími kolegy

Benefits

  • Finanční bonusy
  • Stravenky
  • Certifikace, školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays (6)
  • Podpora v nemoci za prvních 10 dnů
  • Jazykové kurzy
  • Poukázky Flexipass atd.
  • Příspěvek při narození potomka 2000 Kč

Other notes

For more related job opportunities visit www.grafton.cz/en/jobs/it-telecommunications/

IT and Telecommunications | System administration and support | Support | Specialist | Windows | Unix / Linux | Database | SQL | Support IS