Specialista plánování výroby

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-18-357590
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme specialistu plánování výroby, který bude součástí nadnárodního týmu.

Můžete se těšit na spolupráci s vedoucími výroby, kdy budete zodpovědný za plnění plánu výroby. Denně využijete aktivně anglický jazyk. Budete také zodpovídat za školení zaměstnanců z hlediska plánování výroby. Budete v komunikaci s dodavateli surovin pro nové linky.

Zároveň budete zodpovídat za procesy a KPI ve stávajícíh a nových závodech z hlediska výroby.

Požadavky
  • Technické vzdělání
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Odborné znalosti v plánování výroby (výhodou v plánování výroby CLT)
  • Silné manažerské a vůdčí schopnosti
  • Ochota pravidelně cestovat
Benefity

5 týdnů dovolené

stravenky v hodnotě 100 Kč

kafeterii 200 Kč/měsíc – po zkušební době

příspěvek na dopravu

příspěvek na penzijní připojištění (1 – 3 %) a životní pojištění (623 Kč/měsíc)