Propojení...

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ, farmacie, až 45 000 Kč

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-243893

Popis pozice

Hledáte změnu a chcete si polepšit?

Máte zkušenosti na pozici specialista plánování z výrobní společnosti? Je pro Vás zajímavý obor farmacie a chtěli byste získat nové zkušenosti?
Potom hledáme právě Vás na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ - oblast farmacie.

Náplň práce:

  • nastavení dlouhodobých (12 měsíců) plánů výroby
  • plánování kapacity - výrobní plány vyvážené z hlediska lidské s strojní kapacity
  • týdenní plány výroby (sestavování a aktualizace)
  • komunikace se zákazníky a napříč celou výrobou
  • přizpůsobení se mimořádným změnám plánů a jejich předání na příslušná oddělení výroby
  • master data management

Požadavky

  • alespoň středoškolské vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC
  • znalost programu SAP výhodou
  • loajalita, samostatnost a organizační schopnosti

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • sociální a vzdělávací program
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Průmysl | Plánovač | Specialista | Plánování | Výroba | Production planner