Specialista péče o zákazníky/ business 20 000 - 27 000Kč/měs.

Lokalita Hradec Králové
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 27 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Bisová Tereza
Referenční číslo 5-12-218028

Popis pozice

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti telekomunikací, hledáme komunikativní lidi na pozici: Specialista péče o zákazníky/ business

Vaší náplní práce bude:

  • komunikace se zákazníky (telefonické hovory, emaily a požadavky obchodních zástupců společnosti )
  • přijímat a zpracovávat požadavky firemních zákazníků a hledat individuální řešení
  • orientace v nabídce hlasových a datových služeb, ovládání interních systémů a s tím spojená administrativa
  • aktivně se spolupodílet na udržení a zvyšování hodnoty zákazníka, a s tím spojený aktivní prodej v příchozích hovorech
  • spolupráce s dalšími týmy ve společnosti (reklamace, prodej, retence aj.)

Požadavky

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • velmi dobré komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
  • samostatnost, ochota příjmout a nést za svá rozhodnutí zodpovědnost
  • proaktivní a pozitivní přístup
  • praxe v zákaznického servisu velikou výhodou
  • znalost práce na PC
  • nástup možný ihned!

  • atraktivní finanční ohodnocení: fixní mzda + bonusy na základě výkonu
(průměrná mzda 24 000 Kč/měs.)
  • stravenky 105 Kč za odpracovaný den
  • služební telefon - s neomezeným tarifem
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvěk na sport, kulturu, nákupy
  • osobní rozvoj a možnost kariérního růstu
  • mladý kolektiv
  • pracoviště: Hradec Králové

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Telesales | Operator