Brigáda pro studenty - Specialista péče o zákazníky, víkendový provoz!

Lokalita Hradec Králové
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Zveřejněno před 15 dny
Kontaktní osoba Bisová Tereza
Referenční číslo 5-12-231890

Popis pozice

Rádi komunikujete, nasloucháte a pomáháte lidem?
Hledáte brigádu o víkendu?

Tak čtěte dál.

Vaší náplní práce bude:

  • řešení zákaznických požadavků, tedy komunikace se zákazníky
(žádný prodej po telefonu!)
  • poskytování přesných informací týkajících se portfolia produktů
  • zadávání dat do PC

Požadavky

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost,spolehlivost a zodpovědnost
  • praxe v zákaznického servisu velikou výhodou
  • ochotu pracovat ve večerních hodinách a o víkendu
  • znalost práce na PC
  • nástup možný IHNED

Benefity

4-hodinové směny:

Pátek + pondělí: 18:00 – 22:00
Sobota + neděle: 17:00 – 22:00
  • mzda 120 - 150 Kč/hod
  • pracoviště: Hradec Králové
  • neformální atmosféra a zábava na pracovišti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Telesales | Operator