Propojení...

SPECIALISTA NÁKUPU - Key User pro nákup

Lokalita Okres Olomouc
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-30-240977

Popis pozice

  • vyhodnocování nákupních strategií jednotlivých komodit
  • reporting a monitoring nákupních procesů, příprava odhadů cenových nákladů
  • vyhodnocování a optimalizování procesů v nákupu
  • komunikace s ostatními odděleními ve vztahu k technice, logistice, kvalitě
organizace projektů nákupu v rámci společnosti
  • klíčový uživatel SAP pro nákup

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • znalost SAP podmínkou
  • znalost procesů ve výrobní společnosti (nákup, logistika, sklady atd.)
  • znalost německého jazyka nebo anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • velmi pokročilou znalost MS Office
  • komunikační dovednosti, organizační schopnosti
  • flexibilitu

Benefity

  • flexibilní pracovní dobu s 5 týdny dovolené
  • doba strávená jízdou na místo jednání se Vám započítá do pracovní doby
  • možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • mobil a notebook je samozřejmostí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Nákup | Specialista | SAP | Purchaser