Propojení...

SPECIALISTA NÁKUPU|AKTIVNÍ VYUŽITÍ ANGLIČTINY|AŽ 35 000 KČ|

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-13-237897

Popis pozice

Máte zkušenosti v nákupní oblasti a rádi komunikujete v anglickém jazyce? Pokud chcete pracovat pro rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v Moravskoslezském kraji, pak se přihlaste !!!

Právě nyní hledáme kandidáty na pozici "SPECIALISTA NÁKUPU|AKTIVNÍ VYUŽITÍ ANGLIČTINY|AŽ 35 000 KČ|".

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničním zákazníkem
  • podílení se na sestavování cen (pricing)
  • kontrola správného nastavení cen výrobků
  • práce s kusovníkem
  • support v oblasti fakturací
  • zajišťování pohledávek - správná a včasná splatnost
  • úzká spolupráce s nákupním oddělením, oddělením vývoje a oddělením kvality
  • práce v systému SAP (finance, fakturace)
  • pracovní cesty do zahraničí (nepravidelné)

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (finance/technické)
  • anglický jazyk na komunikační úrovni - komunikace se zahraničními partnery
  • zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s prací v systému SAP
  • ochota se občas účastnit služebních cest v rámci Evropy.

Benefity

  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dojezd do zaměstnání
  • finanční prémie - osobní ohodnocení na základě výkonu
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • životní a penzijní připojištění
  • možnosti dalšího vzdělávání a růstu
  • práce v moderní a rostoucí společnosti

a další benefity...

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Engineering | Nákup | Inženýr | Nákupčí | Specialista | Technik | Automotive | Materiál | Výroba | Senior | SAP | Reklamace | Projekt | Produkt | Proces | Purchaser