Propojení...

Specialista marketingu

Lokalita Turnov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Böswart Štěpán
Referenční číslo 11-13-228911

Popis pozice

Máte obchodní nadání a chcete pracovat v marketingu pro jedničku na trhu?

SPECIALISTA MARKETINGU!

Pracovní náplň:

  • kontakt s klíčovými zákazníky, znalost struktury a dynamiky vývoje trhu
  • příprava plánů a strategie, navrhování a koordinování marketinkových aktivit
  • propagace produktů, příprava kampaní
  • analýzy trhu (sledování podílu na trhu)
  • dohled nad plněním stanovených plánů, včetně terénu
  • spolupráce s produktovým manažerem a podpora prodejního týmu

Požadavky

  • VŠ vzdělání, marketing výhodou
  • 2 roky praxe v marketingu
  • aktivní znalost AJ pro vyjednávání
  • znalost aktivní práce s PC (MS Office, Adobe)
  • samostatnost, spolehlivost
  • výborné komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Benefity

  • zajímavá a samostatná práce
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • stabilita pracovního týmu
  • dobré pracovní podmínky a ohodnocení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Obchod a marketing | Marketing / PR | Manažer | Brand | Marketing | PR | Produkt | Marketing specialist