Propojení...

SPECIALISTA LOGISTIKY - Německo!

Lokalita Jihlava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Siwek Tomáš
Referenční číslo 6-13-309289

Popis pozice

Velké množství našich dodavatelů sídlí v Německu. Hledáme kandidáta, který se bude starat o logistiku a kvalitu dodávek přímo u nich. Týden práce v terénu (DE) a týden na centrále (CZ). Pokud ti nevadí cestování, máš zkušenosti z oblasti logistiky, perfektní němčinu a chceš opravdu unikátní práci, pak neváhej poslat životopis.

Tvým úkolem bude:

  • péče o stávající dodavatele
  • pravidelné schůzky, rozvíjení spolupráce
  • plánování dodávek materiálu
  • kontrola kvality nakupovaného materiálu
  • velké množství cestování
  • pravidelný reporting

Požadavky

  • baví Vás technický produkt (technické vzdělání není nutné)
  • němčina na perfektní úrovni (AJ výhodou)
  • zkušenost v oblasti logistiky, nákupu, kvality (stačí jedno z toho)
  • ochota trávit čas v zahraničí
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Benefity

  • služební automobil
  • jazykové kurzy zdarma
  • příspěvek na stravování
  • profesní rozvoj, školení
  • zaměstnanecké slevy

Obchod a marketing | Obchod | Logistika | Procurement | Obchodní zástupce | Specialista | Nákupčí | Analýzy obchodu | Export | Produkt | Reporting | Technický produkt | Sales representative