Specialista logistiky

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-21-404353-3
Popis pozice

Do mezinárodní společnosti v Plzni přijmeme uchazeče na pozici Specialista logistiky.

Máš logistiku a přepravu v malíčku? Baví tě jednání jak s dopravci, tak se zákazníky? Komunikuješ anglickým i německým jazykem?

Budeš řešit:

  • jednání se zákazníky a dopravci
  • řešení různých záležitostí v oblasti zajištění přepravy zboží a materiálů k zákazníkovi
  • denní práci s interním systémem a v MS Office
  • zajištění předání informací zákazníkovi ohledně přepravy
  • možné zpoždění v přepravě či různorodých záležitostí souvisejícíh s přepravou
  • podílení se na neustálém zlepšování logistických sítí
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání (nejlépe logistického směru)
  • Praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 1 rok
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka a německého jazyka
  • MS Office, zejména práce v Excelu
  • Samostatnost, pro-zákaznické jednání
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office až 3 dny v týdnu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas až 7200 Kč/rok
  • Služební telefon, notebook
  • Jazykové kurzy