SPECIALISTA LOGISTIKY

Referenční číslo
5-21-394035-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Pokud ne, nic se neděje, důležitý je zájem a vztah k logistice! Umíte anglicky a máte praxi v zajištění materiálu pro výrobu?

V tom případě se mi ozvěte!!!

Vaší hlavní odpovědností bude:

  • Zajištění materiálu pro výrobu a úzká spolupráce s výrobou
  • Zpracování zákaznických odvolávek – denní komunikace se zákazníkem
  • Denní komunikace s dodavateli (převážně v anglickém jazyce)
  • Management (sledování) stavu zásob
  • Plánování a mapování zdrojů
  • Spolupráce při řešení kvality materiálu
Požadavky
  • Pokročilá znalost anglického jazyka, na denním pořádku jsou telekonference z dodavateli a kolegy z různých zemí
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenosti s nástrojem SAP (výhodou)
Benefity

Nabízíme Vám:

  • Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů
  • 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost závodního stravování
  • Nejnovější technologie
  • Další rozvoj a kariérní růst