SPECIALISTA LOGISTIKY

Plný úvazek
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-21-394033-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s automatizačním systémem RPA a do toho se orientujete v Excelu a nebo v Power BI? Zároveň Vás zajímá logistika?

Neváhejte ani chvíli a pošlete mi Váš životopis, obratem se Vám ozvu!

Vaší hlavní odpovědností bude:

  • Plánování nákladní dopravy pro všechny lokality po celém světě ve spolupráci s pobočkami, dopravci a oddělením pro globální nákup
  • Naplánování supply chain efektivně s ohledem na náklady, lead-time a udržitelnost
  • Analyzování statistiky zásilek a vytváření KPI
  • Zlepšování procesu přepravy a balení
  • Podílení se na tvorbě standardů a trénování kolegů z dodavatelského řetězce
Požadavky
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, minimálně B1
  • Znalost balíčku MS Office (nejen Excel, Power BI, ale i další analytické nástroje) výhodou
  • Praxe nejlépe v logistice
  • Znalost nástrojů pro automatizaci výhodou (RPA, Knime)
Benefity

Nabízíme Vám:

  • Roční bonus za splnění individuálních i týmových cílů
  • 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost závodního stravování
  • Nejnovější technologie
  • Další rozvoj a kariérní růst