Propojení...

SPECIALISTA KVALITY, !NOVÝ ZÁVOD! 30 - 40 000 Kč

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Vejvoda Jan
Referenční číslo 6-30-236455

Popis pozice

Máte už praxi v kvalitě a ve stávajícím zaměstnání nevidíte velký posun nebo kariérní růst? Tak to pojďte zkusit k nám! Jsme nově vznikající závod v Jihlavě! Stavíme novou výrobu! Budujeme procesy a ty můžeš být součástí těchto vzrušujících začátků! Nestůj na místě! Udělej krok vpřed! Nové fabriky se v Jihlavě neotvírají každý den!

  • Zajištění procesů kvality
  • Kontrola výrobků technologií 3D měření
  • Kalibrace měřidel
  • Řešení výrobní kvality
  • Spolupráce na auditech
  • Reporting mateřské společnosti

Požadavky

  • Min SŠ s technickým zaměřením
  • Praxe v kvalitě - pokud máš praxi v lisování kovů, je to prakticky vstupenka k osobnímu pohovoru!
  • AJ pro základní domluvu
  • Znalost 3D měření velkou výhodou
  • Znalost sady MS Office

Benefity

  • 13. mzda
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy za docházku
  • Stravenky
  • NTB a mobil i pro osobní účely

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Absolvent | Specialista | Technik | Kvalita | Měření | Lisování | Quality inspector