Propojení...

SPECIALISTA/KA KVALITY | NYMBURSKO

Lokalita Nymburk
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Čermáková Hana
Referenční číslo 5-30-247331

Popis pozice

Ovládáte nástroje kvality? Vaše praxe je z automotive? Máte komunikativní německý jazyk? Tak hledáme právě Vás na pozici SPECIALISTY KVALITY

Náplň práce:

  • předání požadavků zákazníka členům projektového týmu a pracovníkům závodu
  • tvorba dokumentace kvality požadovaná zákazníkem
  • tvorba konceptů měření dílů a specifikace potřeb a provedení kontrolních přípravků
  • zajištění kontrolních měření dílů ze zkoušení forem a provádění analýz náměrů
  • schvalování interních vzorků pro výrobu
  • spolupráce při tvorbě dohod o kvalitě s dodavateli
  • příprava dílů pro validační zkoušky a kontrola realizace validačního plánu
  • komunikace s vedoucím projektu

Požadavky

  • komunikativní NJ (komunikace se zákazníky)
  • znalost nástrojů kvality (8D reporty, 5WHY)
  • středoškolské vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz sk. B

Benefity

  • pololetní mimořádné odměny
  • 13. plat a další benefity
  • pravidelný růst průměrného výdělku
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích
  • mobilní telefon
  • poukázky na sport a masáže

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Specialista | Kvalita | Quality inspector