Specialista IT

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-15-390959
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás oblast IT, zejména pak HW?

Právě hledáme nového kolegu pro náš tým přímo v Plzni.

Na co se můžete těšit?

  • správu síťové infrastruktury včetně WIFI sítí
  • správu virt. serverů a zálohování
  • zodpovědnost za instalace/konfigurace PC a uživatelskou podpora

Budete mít také na starosti kamerový systém IP a správu tiskárny, čtečky čárových kódů a Helpdesku.

Požadavky
  • vzdělání v oblasti IT výhodou
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • znalost AJ na úrovni B1
  • práce v operačním systémy Windows (vč. Windows Server) + MS office
  • Windows Active Directory
  • VMware
  • síťové protokoly
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus 3000 Kč/měs.
  • Pololetní bonus obvykle 50% aktuální základní mzdy
  • Stravenka 130 Kč bez spoluúčasti zaměstnance
  • Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
  • Jednou za dva měsíce 200 Kč poukázka na zdravotní péči (masáže, lékárna)
  • Odměna při významných životních a pracovních výročích