SPECIALISTA EXPEDICE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-21-393761
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní automotive společnost hledáme SPECIALISTU EXPEDICE, který by fungoval ve skladu.

Náplň pozice bude:

  • Příjem režijních dodávek do systému, koordinace expedice při využití všech zdrojů
  • Tvoření a tisk dokladů, vyhotovení podkladů při vývozu mimo EU, zboží s ADR
  • Zasílání expedičních dat dle zákaznických požadavků (EDI)
  • Expedice hotových výrobků dle požadavků zákaznického servisu
  • Odpovídá za expedice hotových výrobků
  • Provádí tisk dokladů (faktury, dodací listy, nákladové listy, expediční štítky, CMR)
  • Odpovídá za archivaci dokladů (faktury, dodací a nákladové listy)
  • Včasná komunikace s oddělením logistiky
  • Odpovídá za zasílání EDI zákazníkům, pravidelnou kontrolu a správnost dokumentů
  • Příjímá režijní zásilky, obaly a materiál do systému.
  • Zápisuje záznamy a provádí úpravy v účetním systému DlBV
  • Zadává dojezdy a odjezdy aut v systému Vizualizace dopravy
Požadavky
  • Zkušenost 2 roky na obdobné pozici( příjem materiálu, expedice, správa obalů)
  • Středoškolské vzdělání
  • AJ nebo NJ na základní úrovni
  • Znalost MS Excel, Word, PowerPoint
  • SAP - výhodou
  • Pracovní doba 37,5 hodin týdně (i flexibilní pracovní doba - pevně 9:00 - 14:30)
  • Cafeteria systém 700,- Kč/měsíčně (po zkušební době)
  • Až 18.000,- Kč roční prémie s listopadovou výplatou (pro-rata, pokud neodpracovaný celý rok)
  • Dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla)
  • 700,- Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
  • 1 týden dovolené nad rámec zákonem stanoveného rozsahu (5 týdnů)
  • Odměny až 30.000,- Kč do kafeterie za doporučení známého na pracovní pozici do ZF
  • Věrnostní odměny za 3 a více let pracovního poměru ve společnosti
  • Soutěže a akce pro zaměstnance (Den otevřených dveří, soutěže o vstupenky na kulturu a zážitky atp.)