SPECALISTA VÝVOJE METOD TVÁŘENÍ s NJ/AJ, až 50 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-21-340297
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáte se ve výrobních technologiích ve strojírenské (automotive) oblasti, pracujete ve 2D a 3D CADu a domluvíte se v AJ nebo NJ? V případě, že splňujete zmíněné požadavky, následující náplň práce na pozici SPECIALISTA VÝVOJE METOD TVÁŘENÍ Vás nezaskočí:

- tvorba metodických plánů výroby dílů (lay-outů)
- výpočty materiálové spotřeby, rozviny dílců
- přejímky metod a konstrukcí tvářecích nástrojů
- kontroly rozpracovanosti u dodavatelů, zapracování a přejímky nástrojů
- spolupráce při plnění KPI´s (stanovených výkonnostních ukazatelů)
- optimalizace výroby lisovaných dílů
- spolupráce s ostatními pracovníky výroby (vedoucí APU, procesní inženýři, techničtí specialisté) při řešení operativních problémů a procesu trvalého zlepšování

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického zaměření
- 5 let ve strojírenství, oblast automotive
- NJ nebo AJ k dennímu využití
- práce ve 2D a 3D CAD (Catia,Visi)
- znalost výrobních technologií a zařízení (plošné tváření)
- znalost konstrukce tvářecích nástrojů
- znalost ocelí používaných v automotive
- orientace v zákaznické technické dokumentaci – standardy automotive
- systematičnost a metodický přístup
- technické kompetence

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
- příspěvky na ubytování resp. dojíždění
- silná podpora jazykového a profesního vzdělávání