Solution Architect

Plný úvazek
Mzda
7 000 - 8 000 Kč
Referenční číslo
2-16-378617
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s SW projekty po technické stránce a baví tě komunikovat? Co budeš dělat:

  • Zodpovědnost za technický návrh a plánování projektu včetně detailního rozpracování
  • Vedení analytiků a vývojářů ve spolupráci s projektovým manažerem
  • Komunikace s klienty především v oblasti bankovnictví
  • Podpora prodeje a dodávka zajímavých a inovativních IT řešení u velkých zákazníků
Požadavky
  • Zkušenosti se softwarovými projekty, ideálně se zodpovědností za dodávku po technické stránce
  • Dobrá orientace ve světě IT
  • Znalost vývojových nebo provozních technologií, případně znalost ve specifických oblastech (bankovnictví, pojišťovny)
  • Zkušenost s vedením týmu vývojářů - výhoda
Benefity
  • Pracovní nástroje a služební tarif.
  • Benefitní cafeterii (libovolně si vybereš svou odměnu jako např.multisport kartu, příspěvek na penzijko nebo třeba kurz angličtiny).
  • Elektronické stravenky.
  • 5 týdnů volna, k tomu další 3 sick days.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Účasti na workshopech a školeních na atraktivní téma.
  • Využití interní knihovny vč. možnosti nákupu e-knih.
  • Grantů na skupinové aktivity.
  • A další (zaměstnanecké půjčky, slevy u partnerů, dobrovolnický den, teambuildingové akce).