SOFTWAROVÝ KONZULTANT - vhodné pro ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
5-16-353174
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi cestujete po světě?

Domluvíte se bez problémů anglicky?

Databáze, operační systém y a algoritmizace jsou pro Vás známé pojmy?

Pokud jste se dostali do kontaktu s IT a jste ochotní cestovat po světě i v rámci delších časových úseků, pak je tu pracovní pozice pro Vás šitá na míru.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Implementace softwarových řešení pro zákazníky na celém světě
  • Vedení projektů
  • Vytváření backendových i frontendových řešení pro zákazníky
  • Dokumentace a testování dodávaných řešení
  • Spolupráce na tvorbě analýz požadavků, návrhů řešení nebo technického vedení projektů
  • Podpora koncových uživatelů a jejich zaškolení
Požadavky

Kromě zápalu do IT oblasti se Vám bude hodit:

  • AJ na úrovni B2 (budete aktivně komunikovat)
  • Dovednost psát krátké scripty v různých jazycích
  • Přehled v IT technologiích
  • Ochota cestovat
  • Samostatnost a analytické myšlení
  • Praxe v oboru IT
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní a penzijní pojištění
  • stravenky
  • program Cafeteria
  • stabilní zahraniční společnost
  • moderní budova, vybavení a především technologie
  • jídelna v místě výkonu práce
  • časté firemní akce
  • produktová školeníí