Propojení...

SNADNÁ práce ve výrobě až 18 500 Kč

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 000 - 18 000 Kč/měs.
Zveřejněno před méně než minutou
Kontaktní osoba Pospíšil Michal
Referenční číslo 3-21-241074

Popis pozice

Hledáte dlouhodobé stabilní zaměstnání- Chcete fyzicky nenáročnou práci ve dvousměnném nebo třísměnném provozu- Pak je tato nabídka určena právě pro Vás!
Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.

Co budete dělat-

  • na výrobních linkách budete ručně kompletovat součástky pro elektrovýrobu
  • budete pracovat s jemnými komponenty určenými pro mobilní telefony

Požadavky

  • Žádné specifické, vše Vás naučíme
  • manuální zručnost a šikovnost
  • schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem

  • Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
  • Za stoprocentní docházku dostanete měsíční docházkový bonus 1.000Kč a poté kvartální ve výši 3.000Kč
  • Za kvalitně odvedenou práci máte nárok na další bonusy
  • Pokud se Vám bude dařit, můžete kariérně růst
  • V kantýně přímo ve výrobní hale budete mít dotované obědy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Elektrotechnika | Řemeslné práce | Lehké pomocné práce | Dělník | Operátor | Elektro | Směna | Výroba | Kvalita | Production Operator