Propojení...

SMĚNOVÝ MISTR - Valašsko (25 000 - 30 000 Kč/měsíc)

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-238078

Popis pozice

Jste zkušení mistři? Máte zkušenosti s vedením lidí, dokážete je správně motivovat a řídit?

Pak neváhejte a ozvěte se nám! Právě obsazujeme pozici SMĚNOVÝ MISTR.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení svěřeného výrobního úseku
  • plánování, organizace a řízení činnosti směny
  • vedení operátorů výroby, manipulačních dělníků, seřizovačů
  • zodpovědnost za dodržování výrobního plánu
  • řešení zmetkovitosti, reklamací
  • reporting

Požadavky

  • SOU/SŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost práce na PC

Benefity

  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • věrnostní bonus (3, 6, 9 a více let)
  • roční bonus 70% hrubé mzdy, po 1 roce ve firmě
  • 5 dnů dovolené navíc
  • příspěvek nad 200 Kč na veřejnou dopravu
  • kurzy AJ v pracovní době
  • firemní akce: rodinný den, vánoční večírek

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a provoz | Strojírenství | Průmysl | Výroba a průmysl | Mistr | Supervizor | Automotive | Plánování | Vedení lidí | Strojní | Foreman