Propojení...

SMĚNOVÝ MISTR

Lokalita Liberec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 20 dny
Kontaktní osoba Pražáková Anna
Referenční číslo 11-21-244434

Popis pozice

Hledáme směnového mistra svařovny plastu, který povede tým 25 lidí.

Nabízíme práci v Liberci pouze na denní směnu - 6:00 - 18:00.

Náplň práce:

  • Hlášení reportů managementu firmy
  • Vedení týmu (25 zaměstnanců)
  • Zodpovědnost za udržení a zlepšování systému 5S(6S)

Požadavky

  • SŠ vzdělání nejlépe strojírenského zaměření
  • Praxe ve výrobní firmě v pozici směnového mistra minimálně 5 let podmínkou
  • Znalost „čtení“ výkresové dokumentace podmínkou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost Helios - výhodou

Benefity

  • Stravenky
  • Příspěvek na dojíždění
  • Bonusy dle kvality
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Mistr | Výroba | Směna | Montáž | Kvalita | Svařování | Plasty | Foreman