Skvělá šance pro absolventy se znalostí cizích jazyků!

Referenční číslo
20-28-339508
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš získat výjimečnou šanci a praxi v mezinárodním prostředí? Rád používáš cizí jazyky? Můžeš získat příležitost a projevit svůj talent v různých oborech (finance, obchod,zákaznický servis, HR, logistika, administrativa a mnoho dalších jiných).

V rámci naší společnosti se specializujeme na nábor vhodných kandidátů do mezinárodních společností v různých oborech.

- Účetní specialista
- Finanční analytik
- Data administrátor
- HR specialista
- Specialista logistiky
- Obchod v IT sféře
- Zákaznícka podpora

Nabízíme zajímavou, různorodou práci, příležitost pro seberealizaci, osobní a kariérní růst, zajímavé motivační finanční ohodnocení a další benefity.

Potřebuješ více informací? Neváhej mě kontaktovat a zaslat svůj životopis!

Požadavky

* Jsi člověk výborně mluvící anglicky + máš výbornou znalost dalšího cizího jazyka
* Jsi spíše sociální typ a rád/a jednáš s lidmi?
* Zvládáš v pohodě pracovat samostatně a jsi skutečně pečlivá/vý
* Máš rád tým dynamických lidí a multikulturního prostředí
* Chce se ti dál rozvíjet, učit a růst

Benefity

* Finanční benefity/ Slušné finanční ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky
* Připojištění
* Jazykové kurzy
* Zaměstnanecké slevy
* Sick Days
* Pravidelná školení