Propojení...

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST - ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT s NĚMČINOU

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 23 dny
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-241010

Popis pozice

Jste absolventem práv a máte již nějakou praxi při studiu-

Máte plynulou němčinu a alespoň pokročilou angličtinu-

Co takhle zaměstnání v menší mezinárodní advokátní kanceláři, kde získáte praxi z téměř všech oblastí práva, a kde Vás nesedřou z kůže- Budete pracovat jen 8 hodin denně! :)

Náš klient hledá samostatné koncipienty, kteří se nezaleknou příležitosti, jsou aktivními řidiči - protože budou jezdit ke klientům a k práci přistupují zodpovědně. Za to je odmění měsíčními bonusy a teambuildingy v zahraničí.

Přihlašte se nám! Nástup je co nejdříve!

Smlouva: na dobu neurčitou

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • plynulou znalost českého jazyka včetně gramatiky
  • plynulou znalost německého jazyka, další evropský jazyk výhodou - ideálně angličtina nebo italština
  • velkou výhodou bude orientace v IT, data security či oblast nemovitostí
  • ŘP sk. B
  • zodpovědnost, diskrétnost, pečlivost

Benefity

8 hodinová pracovní doba 9-17:30
bonusy dle výkonu (billable hours)
příspěvek na stravování
teambuildingy
jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Právo | Advokát | Junior | Podnikový | Articled and notarial clerk