Propojení...

SKLADNÍK VE VÝROBĚ, 22 000 Kč/měs + bonusy

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 hodinami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-240403

Popis pozice

Hledáte práci v oblasti logistiky a distribuce? Máte zkušenosti s prací ve skladu? Pak tu pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku na pozici SKLADNÍK VE VÝROBĚ!

Jaká je náplň této práce?

  • Manuální práce ve skladu
  • Vyskladnění, naskladnění zboží
  • Práce s VZV
  • Drobná skladová administrativa

Dvousměnný provoz (ranní a odpolední) od pondělí do pátku.

Lokalita: Praha 10
Nástup: Ihned

Požadavky

  • Zkušenosti s prací ve skladu nutností
  • Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • Praxe s VZV podmínkou (není nutný platný průkaz)
  • Ochota práce ve výškách (zboží ve výšce až 18 metrů)
  • Zodpovědnost, svědomitost, důslednost

Benefity

  • Pravidelné měsíční bonusy ve výši až 10% z hrubé mzdy
  • Směnový příplatek 500 Kč
  • Stravování v areálu společnosti - obědy ve výši 30 Kč
  • Po zkušební době nárok na Flex program (program benefitů) ve výši 10 000 Kč na kalendářní rok

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Sklady a stěhování | Operátor | Skladník | Sklad | Směna | Storeman / Operator