Skladník - řidič VZV, Stříbrsko

Plný úvazek
Mzda
21 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
9-21-360689
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste řidič VZV a hledáte práci ve skladu?

Řízení "zdvižky" a skladnickou činnost máte v malíku a líbila by se Vám práce ve stabilní společnosti ?

Pokud ano, hledáme nového kolegu do kmene na pozici řidič VZV.

Do našeho týmu skladníků hledáme zkušeného řidiče VZV, který bude:

  • zajišťovat nakládku/vykládku kamionů
  • kontrolu a balení zásilek
  • provádět zaskladnění/vyskladnění materiálu
  • zavážet materiál na výrobní linku
  • provádět inventarizaci zásob skladu
Požadavky

Hledá se zkušený řidič VZV s platným oprávněním k řízení VZV a ručních elektrických vozíků a schopností týmové práce. Důležitým faktorem je akceptace práce na 3 směny. Jsi to Ty ? :-)

Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolená
  • závodní stravování
  • věrnostní odměny
  • penzijní pojištění
  • možnost kariérního růstu