Propojení...

SKLADNÍK NA RANNÍ SMĚNU OLOMOUC 109,-Kč/h

Lokalita Olomouc
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 17 000 - 18 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 17 dny
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-19-240920

Popis pozice

MÁŠ SELSKÝ ROZUM A JEŘÁBNICKÝ PRŮKAZ?

O CO SE JEDNÁ:

  • náš skladník příjmá a vydává stavební materiál ve skladu pod dozorem zkušeného pracovníka
  • občasná práce se čtečkou čárového kódu
  • občasná práce s PC (nahlédnutí, kontrola průvodek, sem tam něco vytisknout

Práce je jako zástup za dlouhodobou nemoc- prozatím na 2-3 měsíce, možno pojmout jako brigádu na léto.
Prodloužení spolupráce možné dle situace.

Požadavky

  • spolehlivý člověk, kterému není jeho práce lhostejná
  • ochota pracovat po-pá 7-15hodin
  • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou

Benefity

jen ranní směna - to už není tak časté
mzda slušná
fajn menší kolektiv
dovolená navíc

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete OBRATEM Váš životopis k posouzení, ozveme se Vám!

Výroba a provoz | Logistika | Logistik | Skladník | Operátor | Dělník | Přeprava | Výroba | Storeman / Operator