Propojení...

Šikovný kotlář/technický pracovník - přímo kmen!

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 30 000 Kč
Zveřejněno před 7 dny
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-30-309292

Popis pozice

Najděte práci, co vám sedne! Pro největší výrobní závod italského koncernu hledáme šikovné pracovníky přimo do kmene!

Máte chuť učit se novým věcem, neleknete se len tak nečeho? Tak hledáme právě Vás!

Hledáme: Kotelníky na obsluhu středotlakové kotelny, technické pracovníky a mnoha jiného

Požadavky

  • láka Vás nahlédnou do špecifické výroby tkanív - vítame Vás všemi 10ti
  • chemické vzdělání - výhodou
  • ČSN 070710, ČSN EN 676 místní provozní předpisy ( není podmínkou - naučíme Vás to)
  • znalost problematiky kotolen a PST (výhodou)
  • práce na PC
  • zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci, manuální obratnost
  • ukončené vzdělání SOU/SŠ
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • príspěvek na dopravu
  • bonusy, prémie
  • příspěvek na stravu
  • různe vzdělávací kurzy a školení
  • možnost profesního růstu
  • a mnoha jiného!

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Chemie | Chemik | Dělník | Operátor | Technik | Kvalita | Montáž | Směna | Výroba | Operator