Propojení...

SERVISNÍ TECHNIK strojů, až 35 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-30-244677

Popis pozice

Máte zkušenosti se servisem stavebních strojů nebo alespoň platnou vyhlášku 50/1978 Sb, paragraf 6?
Nevadí Vám cestování jako součást pracovního dne?

Potom máme práci právě pro Vás!

Náplň práce:

  • opravy stavebních strojů (výtahy, kompresory apod.) - práce na dílně
  • servis a montování strojů u klienta - region Čechy

Lokalita: Praha - Čakovice + servis strojů v regionu Čechy

Požadavky

  • středoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky
  • platná vyhláška 50/1978 Sb., paragraf 6
  • znalost elektro (nízké napětí)
  • svářečský průkaz výhodou
  • obsluha VZV výhodou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • ŘP sk. B (E výhodou)

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • práce v mezinárodní holdingové společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=engineering

Výroba a provoz | Elektrotechnika | Technik | Servis / služby | Service technician