Propojení...

SERVISNÍ TECHNIK, slaboproud, 40 000 Kč/měs.

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-30-244657

Popis pozice

BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE jsou Váš denní chléb? Hledáte si práci na pozici Servisního technika? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí rodinné firmy působící v oblasti elektrotechniky!

Náplň práce:

  • servisní výjezdy k zákazníkům - EZS, EPS, CCTV, ACS a slaboproudy
  • spolupráce s montážním úsekem při opravách, montážích a instalaci bezpečnostních systémů - podpora při realizaci nových zakázek na zajímavých objektech
  • telefonická podpora pro zákazníky
  • držení servisní pohotovosti

Plat: pro zkušeného kandidáta 40 000 Kč/měs.
Region: Praha

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • praxe v oboru velkou výhodou
  • vyhl. č. 50/1978 - § 5
  • řp sk. B - aktivní řidič

Benefity

  • nabídka výhodných firemních půjček
  • pestrá práce na zakázkové výrobě
  • možnost kariérního růstu
  • atmosféra rodinné firmy, přátelská, otevřená komunikace, stabilita
  • možnost pracovat na pracovní smlouvu nebo na IČO

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Absolvent | Specialista | Technik | Service technician