Propojení...

SERVISNÍ TECHNIK - příležitost k růstu!

Lokalita Hlavní město Praha
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Illek Ondřej
Referenční číslo 2-30-213705

Popis pozice

Máte technické vzdělání? Se servisem a instalací strojů / průmyslových robotů jste se setkal alespoň na brigádě? Zároveň se domluvíte anglicky a nevadí Vám krátkodobé cestování do zahraničí?

Tak neváhejte a pošlete svůj životopis!

Čeká Vás práce v rychle se rozvíjející firmě, která se zabývá dodávkami v oblasti HI-TEC laserových systémů.

Náplň práce:

  • Servis laserových zařízení - malý a střední servisní zásah pro instalované laserové nebo kamerové celky
  • Troubleshooting u klientů
  • Práce na projektech ve výrobních závodech u zákazníků (ČR a zahraničí)
  • Dohled nad dokončením prací ve stanovené lhůtě
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • Pravidelné reporty nadřízenému

Požadavky

  • SŠ/VŠ elektrotechnického / strojírenského směru
  • Zkušenosti z oblasti automatizace a strojírenství alespoň z brigády při studiu
  • Znalost systémů PLC alespoň po diagnostické stránce velkou výhodou
  • Vyhláška 50 podmínkou
  • ŘP skupiny B
  • ochota cestovat po ČR i zahraničí

Benefity

  • Možnost Home Office, pokud člověk není na výjezdu
  • Služební auto k soukromým účelům
  • Mobil i notebook
  • Kompletní zaškolení do problematiky
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Spolupráce na projektech pro největší společnosti na trhu
  • Zaměření na inovace a implementaci high-end technologií

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Inženýr | Technik | Vyhláška 50 | Údržba | Servis / služby | Optika | PLC | Service technician