SERVISNÍ TECHNIK

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-10-385621
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného SERVISNÍHO TECHNIKA, který se nebude bát cestovat.

Jak u nás práce vypadá?

  • Budete se podílet na instalaci a testování strojírenských výrobků přímo u našich zákaznícků.
  • Čekají Vás výjezdy po ČR za našimi zákazníky. Zpravidla od pondělí do čtvrtka.
  • Řešit budete i servisní opravy zařízení.

K dispozici budete mít samozřejmě služební automobil, telefon a notebook.

Domluvíte se navíc německy nebo anglicky? V tom případě Vám rádi nabídneme i možnost výjezdů do zahraničí.

Stačí jen poslat svůj životopis. Rádi Vám o pozici řekneme více.

Požadavky

SŠ s maturitou nebo vyučením v technickém oboru (strojírenství)

Praxe na obdobné pozici

Zkušenosti s hydraulikou

ŘP sk. B

Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

Benefity

25 dnů dovolené

3 dny Sick days.

Příspěvek na stravu

Služební telefon, počítač