Propojení...

Servisní inženýr - biomedicínské přistroje

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 55 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Šišková Júlia
Referenční číslo 2-30-231460

Popis pozice

Pro mezinárodní farmaceutickou společnost s výrobními závody po celém světě a v také v České republice hledáme

SERVISNÍHO INŽENÝRA

Na pozici budete zodpovědní za:

  • instalaci a servis medicínských přistrojů
  • komunikace se zákazníky, účast na mítinzích
  • zajištění bezpěčnosti a ochrany při práci
  • poskytnutí telefonické podpory zákazníkovi
  • 60% cestování k zákazníkům

Požadavky

  • VŠ vzdělání v oblasti biomedicíny a nebo zkušenosti v oblasti zdravotnických prostředků
  • vyhl. 50/1978 Sb.
  • ochota cestovat

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • roční bonus
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na fitness
  • zdravotní péče (i pro rodinné příslušníky)
  • příjemné kancelářské zázemí (není open space)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Zdravotnictví | Elektrotechnika | Biotechnology | Zdravotní technika | Inženýr | Servis / služby | Biomedicína | Technologie | Vyhláška 50 | Service technician