Propojení...

SERVIS ELEKTROMOTORŮ

Lokalita Štětí
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Bouma Jan
Referenční číslo 8-21-314460

Popis pozice

Skvělá příležitost pro techniky, co se nebojí mluvit anglicky. Hledáme specialisty údržby, kteří umí zajistit:

  • kompletní správu a řízení údržby pro oblast motorů
  • diagnostikovat závady na elektromotorech a koordinovat opravárenský proces
  • práci na montážích a účast na uvádění investičních projektů

Požadavky

  • min. vyučen v technickém směru
  • 3-5 let v oboru instrumentace
  • znalost AJ na úrovni středně pokročilý pro denní komunikaci
  • platná vyhláška č. 50/1978Sb.
  • uživatelská znalost práce s PC se standardními programy
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • řidičský průkaz skupiny B

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování

Engineering | Výroba a provoz | Strojírenství | Průmysl | Výroba a průmysl | Elektrotechnika | Údržbář | Technik | Specialista | Elektrikář / elektromechanik | Vyhláška 50 | Údržba | Elektromotory | Elektro | Electrical technician