Propojení...

SERVEROVÝ SPECIALISTA

Lokalita Ostrava
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 17 hodinami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-10-243638

Popis pozice

Troubleshooting, konfigurace a údržba Linux a Windows serverů. To jsou hlavní aktivity, které Vás budou na této pozici čekat. SERVEROVÝ SPECIALISTA

  • práce v Linux server infrastruktuře
  • správa podpůrných aplikací, web a MS SQL serverů
  • Troubleshooting operačních systémů v souvislosti se servery a sítí
  • konfigurace a údržba Linux a Windows serverů
  • kontrola dodržování bezpečnostních zásad
a jejich aktualizace
  • analýzy výkonnosti v infra a aplikačním levelu
  • optimalizace platforem
  • tvorba manuálů a reportů

Požadavky

  • VŠ vzdělání v IT
  • anglický jazyk na plynulé úrovni
  • výborná znalost Linux serverů
  • znalost infrastruktury webových serverů, diretory a emailových serverů
  • obecné znalosti moderních trendů v oblasti serverů
  • ochota pracovat v mezinárodním prostředí

Benefity

  • individuální finanční podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • stravenky
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • anglické lekce
  • pružná pracovní doba
  • parkovací místo v blízkosti kanceláře
  • mezinárodní prostředí
  • teambuildingové aktivity
  • občerstvení na pracovišti
  • nemáme dress code

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Specialista | Server | Microsoft | Application SW administrator