Propojení...

SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY, až 33 000Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 200 - 33 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244691

Popis pozice

Máte zkušenost se seřizováním strojů a hledáte nové pracovní prostředí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY. Jedná se o BEZPRAŠNÉ PROSTŘEDÍ a nabízíme ZAŠKOLENÍ na pozici, BONUSOVÉ OHODNOCENÍ ihned po zkušební době a FLEXIBILITA v podobě třísměnného provozu.

Pokud Vám vyhovuje lokalita PRAHA 10 a máte zájem docházet na tři směny (ranní - odpolední - noční), potom hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • montáž a demontáž zařízení a strojů
  • příprava a nastavení výrobní linky na spuštění
  • vedení evidence o preventivních údržbách a opravách
  • obsluha výrobní linky
  • kontrola kvality a vedení výrobní dokumentace

NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI!

Jaká je reálná mzda na této pozici-
Nástupní mzda 28 200 Kč.
Až 10% výkonnostní pravidelný měsíční bonus po zkušební době.
Směnový příplatek až 1 500 Kč.

Požadavky

  • minimálně střední odborné vzdělání - technické zaměření výhodou
  • praxe se seřizováním strojů podmínkou
  • manuální zručnost
  • ochota učit se novým věcem
  • svědomitost a pracovitost

  • VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši 10% z hrubé mzdy po zkušební době
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době
  • BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Seřizovač | Směna | Výroba | Setter / CNC machines programmer