Propojení...

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE 27 000,-

Lokalita Přerov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 27 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 194937

Popis pozice

PRACUJETE V PLASTAŘINĚ?
SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UNAVUJÍ VÁS 12TKY?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Pro mezinárodní společnost v Hranicích Smiths Medical, která se zabývá výrobou zdravotnického zařízení hledáme schopného kandidáta na pozici:

SEŘIZOVAČ PRO VSTŘIKOLISY

Náplň práce:

  • seřízení vstřikolisů, rozjetí do výroby
  • údržba forem během výroby
  • diagnostika za řešení závad
  • zajištění plynulého chodu strojů
  • znalost číslicově řízených strojů výhodou
  • preventivní údržba zařízení,
  • evidence závad
Práce v 3 směnném režimu (po-pá).

Požadavky

  • praxe s údržbou vstřikolisů nezbytná - znalost údržby vstřikolisů především u typů Arburg, Engel
  • dobré znalosti práce na PC
  • znalosti s číslicově řízenými stroji a jejich programováním výhodou
  • dobré vyjadřování
  • samostatnost

Benefity

Mzda až 27 000,-Kč/měs +příplatky
benefity-stravenky, penzijníé připojištění, docházkový bonus, výkonnostní bonus

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím OBRATEM svůj životopis na uvedený email.

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Seřizovač | Výroba | Montáž | Setter / CNC machines programmer