Propojení...

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU v Žebráku, až 40 000 Kč

Lokalita Žebrák
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-247205

Popis pozice

Máte zkušenosti se SEŘIZOVÁNÍM VSTŘIKOLISŮ? Zajímá Vás práce v automotive a chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Je pro Vás lokalita Žebrák dobře dostupná? Pak máme pozici přímo pro Vás!

Náplň práce:

  • seřizování vstřikolisovacích strojů - Arburg, Engel
  • výměna vstřikovacích nástrojů (forem)
  • zajištění přípravy zpracovávaného materiálu
  • manipulace s materiály

Lokalita: Žebrák
Pracovní doba: krátký, dlouhý týden (12ti hodinové směny)
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs. (dle zkušeností)
Nástup: Ihned

Požadavky

  • zkušenosti s obsluhou a údržbou vstřikolisů (na plasty)
  • ochota pracovat 12ti hodinové směny
  • samostatnost a pracovní nasazení
  • spolehlivost, technické myšlení

Benefity

  • systém firemních výhod
  • 5 týdnů dovolené

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Engineering | Výroba a průmysl | Strojírenství | Seřizovač | Vstřikování | Výroba | Setter / CNC machines programmer