Propojení...

SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ výrobních linek, až 33 000Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 200 - 33 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244692

Popis pozice

Zajímají Vás stroje?
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěl/a byste pracovat v oddělení údržby?

Máme pro Vás nabídku pozice SEŘIZOVAČ/ ÚDRŽBÁŘ v čistém a bezprašném prostředí se mzdou po zaučení min. 32 500 Kč/měs.!

NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI!

Jaká je náplň práce?

  • údržba strojů (výrobní linky) a zařízení
  • servis strojů, zjišťování poruch, provádění oprav
  • ruční opracovávání strojních součástí
  • práce s výrobní dokumentací
  • preventivní údržby a opravy a s tím spojená evidence

Třísměnný provoz od pondělí do pátku (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6).
Lokalita: Praha 10

Jaká je reálná mzda na této pozici?
Nástupní mzda 28 200 Kč.
Až 10% výkonnostní pravidelný měsíční bonus po zkušební době.
Směnový příplatek až 1 500 Kč.

Požadavky

  • minimálně střední odborné vzdělání ideálně technického zaměření
  • předchozí praxe se seřizováním a údržbou strojů podmínkou
  • znalost BOZP a zásad správné výrobní praxe
  • manuální zručnost, důslednost, přesnost a technické myšlení
  • ochota práce ve směnném provozu

  • VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši 10% z hrubé mzdy po zkušební době
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době
  • BEZPRAŠNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ
  • Až 5 dní sick days (placené volno v případě nevolnosti)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Seřizovač | Výroba | Setter / CNC machines programmer