Propojení...

Seřizovač/ka

Lokalita Nymburk
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Čermáková Hana
Referenční číslo 5-30-245008

Popis pozice

Výrobce plastových komponentů do automotive hledá do svého týmu odborníků zkušeného kolegu na pozici:

SEŘIZOVAČ/KA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovídáte za seřízení stroje dle předepsaných technologických parametrů
  • ovládáte řídící systémy strojů a zařízení
  • zajišťujete technickou podporu výroby
  • identifikujete poruchy zařízení a odhalujete jejich příčiny
  • provádíte odstranění menších závad
  • spolupracujete s údržbou při odstraňování větších závad a servisních prohlídek
  • provádíte stanovenou údržbu zařízení - TPM
  • zodpovídáte za svěřené zařízení - systém Garantů
  • informujete kolegy o průběhu směny

Požadavky

  • znalost vstřikovacích strojů (Engel, Kruass Maffei)
  • znalost výrobní a auditové dokumentace
  • znalost procesu uvolnění do sériové výroby a práce s dílenským vzorkem
  • znalost samostatné preventivní a prediktivní údržby
  • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, učenlivost, zodpovědnost
  • Oochota pracovat v nepřetržitém provozu

Benefity

  • 1 týden dovolené navíc
  • pololetní mimořádné odměny
  • pravidelný růst průměrného výdělku
  • finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích, odměňování dárců kost. dřeně a krve
  • dotovaný svoz zaměstnanců ze vzdálenějších lokalit
  • pořádání sportovních akcí
  • slevy od dodavatelů (slevy na služby mob. operátora, zájezdy smluv. CK)
  • závodní stravování (dotované obědy, zázemí svač. koutů, automaty na nápoje aj..)
  • zdravotní a rehabilitační péče ( očkování proti chřipce zdarma, poukázky na rekond. masáže..)
  • dětská rekreace ( pořádání děts. táborů, příspěvky na děts. rekreaci)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Seřizovač | Výroba | Manufacturing technician