SEŘIZOVAČ CNC strojů

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-406245
Popis pozice

Vyznáte se v seřizování CNC frézek? Máte znalosti s programovacím jazykem Sinumerik/Fanuc? Chcete dlouhodobou práci v oboru?

Co budete dělat?

  • seřizování a programování moderních CNC frézek dle technické dokumentace
  • měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly
  • obrábění dílců kusové výroby
Požadavky

Co od Vás očekáváme?

  • vzdělání SŠ technického směru
  • základní znalosti programování CNC frézek Sinumerik/Fanuc
  • orientace ve výkresové a výrobní dokumentaci
  • základní znalost měřicích metod
  • technické myšlení a manuální zručnost
  • schopnost a dovednost řešení problému při programování, seřízení, obrábění a měření
  • znalost nástrojů, přípravků a měřidel předepsaných výrobní dokumentací
  • správné vyhodnocení volby řezných nástrojů (rozdělení VBD dle geometrie a obráběného materiálu), teorie a technologie obrábění
Benefity

Co za to?

Co Vám dáme navíc?

  • výkonnostní odměny a roční bonusy
  • čtvrtletní příspěvek do kafeterie, až 3000 Kč za rok
  • práce v moderním prostředí nové výrobní haly s unikátními technologiemi v opticko-mechanickém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pramenitá voda na pracovišti zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění již po zkušební době
  • zvýhodněný tarif v síti T-Mobile pro zaměstnance se smlouvou na dobu neurčitou
  • slevy do kina, lékárny a u našich partnerů
  • podporu studia při zaměstnání v rámci stipendijních programů, jazykové kurzy
  • firemní a charitativní akce