Propojení...

Senior účetní

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 Kč
Zveřejněno před 21 dny
Kontaktní osoba Hanousek Michal
Referenční číslo 19-11-332452

Popis pozice

  • Zpracování účetnictví (podle platné české legislativy a dle požadavků US GAAP)
  • Účast na měsíčních a ročních závěrkách
  • Revize inventarizace/rekonciliace G/L účtů
  • Spolupráce na externích a interních auditech
  • Reporting
  • Úzká spolupráce s hlavní účetní a její zastupování
  • Spolupráce s ostatními týmy
  • Ad hoc úkoly

Požadavky

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Znalost podvojného účetnictví (ČÚS, US GAAP nebo IFRS)
  • Dobrá znalost MS Office – obzvlášť Excelu
  • Aktivní znalost angličtiny (využijete ji ale především v psané formě)
  • Zkušenost se SAPem výhodou
  • Orientace v daňové problematice výhodou

Benefity

  • Dovolená navíc za odpracované roky
  • Stravenky
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Možnost home office
  • Multisport karta
  • Parkování
  • Sleva na produkty
  • Výhodný mobilní tarif pro rodinu

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Senior | Bookkeeper, accountant