Propojení...

Senior SAP Konzultant

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 70 000 - 100 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-240208

Popis pozice

Nabízí se zajímavá práce na velkých projektech pro velké klienty!!!

Máte zkušenosti s implementací SAP?

Baví Vás návštěvy klienta?

Pak je to práce pro Vás!

Nabízíme Vám zajímavou příležitost na SAP projektech u žádané nadnárodní firmy!

Náplň práce:

  • spolupráce na projektech implementace SAPu,
  • konzultace ohledně jednotlivých modulů
  • implementace změn
  • poskytování poradenství uživatelům (na základě znalostí některého z modulů)
  • zaškolení a podpora uživatelů a řešení jejich potřeb,
  • atd.

Požadavky

Požadovaná kvalifikace:
  • VŠ/SŠ vzdělání,
  • SAP zkušenost: znalost alespoň jednoho z modulů SAP
  • Zkušenosti s implementací, s následnou podporou, se zaškolením uživatelů,...
  • Solidní komunikace v AJ
  • Znalost ABAP je výhodou (alespoň základní)
  • Ochota se vzdělávat
  • Ochota cestovat na projektech ke klientovi (lokálně i do zahraničí)

Společnost nabízí zajímavý systém firemních výhod a benefitů, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
Platový růst

+ práci na prestižních projektech

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Konzultace | Konzultant | Podpora | SAP | IT Consultant