Propojení...

SENIOR RECEPČNÍ s AJ, 32 000 - 33 000 Kč/měs.

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 32 000 - 33 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 23 hodinami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-240724

Popis pozice

Máte zkušenosti z firemní recepce a baví Vás to? Rádi byste využili angličtinu a získali stabilní a dlouhodobou spolupráci na recepci?

Aktuálně hledáme pro mezinárodní společnost kandidáta/ku na pozici Recepční.

Pracovní doba: 10:00 - 18:00 hod.

Náplň práce:

  • přijímání a přepojování telefonických hovorů
  • předávání vzkazů od volajících
  • přijímání návštěv a klientů
  • příprava občerstvení pro návštěvy (káva, …)
  • objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění
  • drobná administrativní výpomoc dle potřeby

PLAT: 32 000 - 33 000 Kč/měs.

LOKALITA: Praha 8
Dlouhodobá spolupráce.

Požadavky

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost angličtiny podmínkou
  • praxe na firemní recepci podmínkou
  • dobrá znalost MS Office, Outlook
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • preferujeme kandidáty/ky se zájmem o dlouhodobou spolupráci na recepci

Benefity

  • nárok na 3 sickdays/měs.
  • stravenky
  • 4 týdny dovolené/kalendářní rok + další dny volna navíc

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Recepce | Receptionist