Propojení...

Senior programátor C++/Linux - až 75000 Kč

Lokalita Město Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 75 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 11 dny
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-10-231704

Popis pozice

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Senior programátor C++/Linux.

Náplň práce:

  • vývoj bezpečnostního softwaru pro mobilní operátory
  • vývoj real-time systémů
  • odpovědnost za vývoj SW aplikací, jejich implementace, nasazení a uživatelskou podporu
  • odpovědnost za dodržení projektových plánů

Požadavky

Úspěšný kandidát by měl mít:
  • pracovní zkušenosti s C++/Linux (min. 3 roky)
  • dobré znalosti prostředí Linuxu
  • znalosti z oblasti mobilních telekomunikací a sítí velkou výhodou
  • analytické schopnosti
  • chuť učit se novému
  • zaměření na uživatele
  • zkušenost se skriptovacími jazyky (Python nebo jiný) výhodou

Benefity

  • 4 týdny dovolené
  • až 10 sick days ročně
  • kurzy AJ
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní vzdělávání a tréninky
  • motivační soutěže
  • přátelské pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C/C++ | Telekomunikace | Unix / Linux | Mobile | Sítě | Programmer