Propojení...

Senior Java programátor

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Laurinová Denisa
Referenční číslo 2-10-244417

Popis pozice

Máte zájem pracovat jako interní Senior Java programátor pro jednu z nejvýznamnějších bankovních skupin v České republice? Potom využijte této příležitosti.

Náplň práce:

  • Vývoj klíčových bankovních aplikací
  • Účast na zajímavých interních projektech
  • Tvorba potřebné technické dokumentace
  • Ladění výkonu aplikací

Požadavky

  • Zkušenost s vývojem v Java
  • Znalost Java frameworků a nástrojů
  • Chápání podnikové architektury (nejlépe J2EE, Oracle DB či JavaScript)
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 Sick days
  • Stravenky
  • Flexi passy
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Školení, certifikace
  • Sleva na bankovní produkty
  • Další zaměstnanecké benefity...

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Java | J2EE | Programmer