Propojení...

Senior Java Developer - různorodé projekty

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 60 000 - 90 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 14 hodinami
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-240094

Popis pozice

Chcete uplatnit své znalosti a zkušenosti s vývojem v Javě?

Chcete pracovat na vývoji rozličných aplikací, systémů pro velké společnosti?

Hledáte profesní rozvoj?

Významná mezinárodní společnost hledá na různorodé projekty do bankovnictví, telekomunikací, energetiky i státní správy schopného uchazeče pro svůj rostoucí vývojový tým

Senior Java Developer

Co můžete očekávat?

  • vývoj nových komponent/funkcionalit aplikací
  • údržba aplikací, oprava chyb kódů - řešení
  • zpracování technické dokumentace
  • komunikace s týmy analytiků a testerů
  • aktivní spolupráce s klientem (požadavky, návrh technického řešení, opravy chyb apod.)
  • koordinace aktivit při vývoji
  • vedení a dohled nad prací juniorů
  • konzultační práce směrem ke klientovi

Práce může vyžadovat cestování ke klientům (dle konkrétního projektu)

Požadavky

Co se od Vás očekává?
  • vzdělání ideálně v IT, computer science
  • prokazatelná několikatelá praxe v programování v Java EE, Spring, Hibernate
  • zkušenosti budování webu (MVC, servlety, JSP, etc)
  • XML, HTML/CSS
  • OOP - objektově orientované programování
  • UML

Flexibilita pro cestování ke klientům
Znalost angličtiny

Benefity

Co se nabízí?
  • práce na různorodých projektech, lokálních i zahraničních
  • zdokonalení se a využití nových technologií HTML5, Spring, Hibernate, JBoss, Vaadin, Liferay, Alfresco
  • firemní benefity - 5 týdnů dovolené, částečně práce z domova, stravenky penzijní a životní připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | J2EE | Java | Spring | Hibernate | CSS | XML | Programmer