Senior Java Developer

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-368164
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený Java developer? Chceš pracovat pro super pohodovou a rychle se rozvíjející firmu, která se nebojí investovat do nejnovějších technologií a patří na trhu mezi ty nejlepší ve svém oboru?

  • Vytvářet aplikace na podporu obchodních požadavků a projektů
  • Vývoj, implementace a údržba Java aplikací
  • Udržovat stávající prototypy a skripty
  • Zajišťovat, aby návrhy odpovídaly specifikacím
  • Design a provedení testů
  • Psát dobře navržený, testovatelný a efektivní kód
  • Přispívat k týmovým schůzkám a spolupracovat s ostatními kolegy
Požadavky
  • 3-4 roky zkušeností s vývojem prostředí Java
  • Zkušenosti s webovými aplikacemi JAVA
  • Zkušenosti s Java 8 a 11
  • Dobrá znalost HTML, CSS a JavaScriptu (React, Vue.js, jQuery)
  • Zkušenosti s nástroji Atlassian, jako jsou Jira a Confluence
  • Znalost návrhových vzorů, jednotkových testů, CI (Jenkins, TeamCity), Maven
  • Komunikativní angličtina
  • Zkušenosti s Docker, OpenShift (nebo Kubernetes) jsou výhodou
Benefity
  • Roční bonus
  • Elektronické stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 12 HO
  • Žádný dress code

Relaxační zóna (kulečník, stolní fotbal, šipky)meal vouchers

  • A další